+372 56956505 massaaz@helladkolumatsid.ee
Salong Tallinnas esmaspäevast reedeni 8-22. Kümblustalu Kolus reedest pühapäevani.
MIS SEE ON? Seljavalu ja väsimus on läbi aegade olnud üks sagedasemaid kehalisi kaebusi. Väsinud või liigselt pinges selg mõjutab keha ja vaimu tervikuna. Lülisamba lülide vahelt saavad alguse närvid, mis varustavad kõiki organeid, käsi, jalgu ja pead. Massaaži üks eesmärke on parandada kudede hapnikuga varustatust ja eemaldada organismist toksiine. Nõnda kiirendatakse ainevahetust, taastatakse energia ja närvivarustus ning korrigeeritakse lihastoonust. KUIDAS SEDA TEHAKSE? Tuleb leida probleemi alguspunkt, see on võtmeküsimus. Valu ei ole enamasti seal, kus on probleemi teke. Oleme kogemuste põhjal jaganud oma tegevuse selja piirkonnas kaheks. Ühel juhul on probleemi algus ülaseljas, teisel juhul alaseljas, mõnel juhul aga keskseljas, kaelas või hoopis valedes jalanõudes. Valu tekitajat otsitakse massaaži käigus, mis leevendab juba lihaspinget. Kui ülepinge tekitaja tuvastatakse, järgnevad erinevad võtted konkreetse probleemi lahendamiseks.
MILLEKS SEDA TEHAKSE? Seljamassaaži eesmärk on lihaspingete vähendamine selja piirkonnas. Tänu selja juhtivale rollile kogu keha närvivarustuses, mõjutab selja tervist otseselt kogu organismi. Seljamassaaž avaldab mõju ka vere, lümfi-, koevedeliku liikumisele, kõrvaldab seiskumise ja paisunähtusid ja tõstab masseeritava kehaosa temperatuuri. See avaldab soodsat mõju keha verevarustusele.
SOOVITUSED: Enne ja pärast massaaži tuleb juua palju vett. See soodustab jääkainete väljumist. Enne ja pärast massaaži ei ole soovitav tarbida alkohoolseid jooke. Massaaži ei ole hea tulla liiga täis kõhuga. Liigne nälg on samuti halb. Enne ja pärast massaaži ei ole mõistlik sooritada tugevat pingutust, ei füüsilist ega ka mitte vaimset. Kehale peab andma aega toimunut mõista ja omaks võtta. Kohene uus ülesanne kahandaks massaaži soovitud mõju. Palume teenused broneerida massaaz@helladkolumatsid.ee või tel +372 56956505.